| Rok: 2023 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 22 688 000 | 27 718 770 | + 5 030 770 | + 18,15 % |
| Nedaňové příjmy | 1 857 000 | 2 327 830 | + 470 830 | + 20,23 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 714 000 | 858 859 | + 144 859 | + 16,87 % |
| Běžné výdaje | 16 738 500 | 16 521 665 | - 216 835 | - 1,30 % |
| Kapitálové výdaje | 7 615 000 | 10 256 901 | + 2 641 901 | + 25,76 % |
| Příjmy celkem | 25 259 000 | 30 905 459 | + 5 646 459 | + 18,27 % |
| Výdaje celkem | 24 353 500 | 26 778 567 | + 2 425 067 | + 9,06 % |
| Saldo | 905 500 | 4 126 892 | + 3 221 392 |
| Rok: 2022 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 19 210 000 | 22 677 985 | + 3 467 985 | + 15,29 % |
| Nedaňové příjmy | 1 858 000 | 2 774 678 | + 916 678 | + 33,04 % |
| Kapitálové příjmy | 600 000 | 115 411 | - 484 589 | - 80,76 % |
| Přijaté transfery | 420 000 | 1 391 490 | + 971 490 | + 69,82 % |
| Běžné výdaje | 14 443 500 | 15 806 555 | + 1 363 055 | + 8,62 % |
| Kapitálové výdaje | 5 030 000 | 4 755 719 | - 274 281 | - 5,45 % |
| Příjmy celkem | 22 088 000 | 26 959 564 | + 4 871 564 | + 18,07 % |
| Výdaje celkem | 19 473 500 | 20 562 274 | + 1 088 774 | + 5,30 % |
| Saldo | 2 614 500 | 6 397 290 | + 3 782 790 |
| Rok: 2021 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 18 046 000 | 21 155 841 | + 3 109 841 | + 14,70 % |
| Nedaňové příjmy | 1 457 000 | 1 746 826 | + 289 826 | + 16,59 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 16 840 | + 16 840 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 1 720 000 | 3 680 779 | + 1 960 779 | + 53,27 % |
| Běžné výdaje | 13 424 000 | 14 174 895 | + 750 895 | + 5,30 % |
| Kapitálové výdaje | 7 067 000 | 12 200 421 | + 5 133 421 | + 42,08 % |
| Příjmy celkem | 21 223 000 | 26 600 286 | + 5 377 286 | + 20,22 % |
| Výdaje celkem | 20 491 000 | 26 375 316 | + 5 884 316 | + 22,31 % |
| Saldo | 732 000 | 224 971 | - 507 029 |
| Rok: 2020 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 18 402 500 | 17 948 739 | - 453 761 | - 2,47 % |
| Nedaňové příjmy | 1 736 500 | 1 731 952 | - 4 548 | - 0,26 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 65 000 | + 65 000 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 2 113 000 | 5 351 894 | + 3 238 894 | + 60,52 % |
| Běžné výdaje | 17 742 000 | 13 845 132 | - 3 896 868 | - 21,96 % |
| Kapitálové výdaje | 2 830 000 | 4 852 882 | + 2 022 882 | + 41,68 % |
| Příjmy celkem | 22 252 000 | 25 097 585 | + 2 845 585 | + 11,34 % |
| Výdaje celkem | 20 572 000 | 18 698 014 | - 1 873 986 | - 9,11 % |
| Saldo | 1 680 000 | 6 399 571 | + 4 719 571 |
| Rok: 2019 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 16 285 000 | 17 582 206 | + 1 297 206 | + 7,38 % |
| Nedaňové příjmy | 1 095 000 | 2 693 485 | + 1 598 485 | + 59,35 % |
| Kapitálové příjmy | 700 000 | 2 400 000 | + 1 700 000 | + 70,83 % |
| Přijaté transfery | 2 240 000 | 8 153 004 | + 5 913 004 | + 72,53 % |
| Běžné výdaje | 17 746 000 | 17 888 605 | + 142 605 | + 0,80 % |
| Kapitálové výdaje | 894 000 | 9 868 824 | + 8 974 824 | + 90,94 % |
| Příjmy celkem | 20 320 000 | 30 828 695 | + 10 508 695 | + 34,09 % |
| Výdaje celkem | 18 640 000 | 27 757 430 | + 9 117 430 | + 32,85 % |
| Saldo | 1 680 000 | 3 071 265 | + 1 391 265 |
| Rok: 2018 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 14 856 000 | 16 148 419 | + 1 292 419 | + 8,00 % |
| Nedaňové příjmy | 1 005 000 | 1 441 497 | + 436 497 | + 30,28 % |
| Kapitálové příjmy | 700 000 | 0 | - 700 000 | - 100,00 % |
| Přijaté transfery | 2 420 000 | 3 873 641 | + 1 453 641 | + 37,53 % |
| Běžné výdaje | 18 053 000 | 17 177 962 | - 875 038 | - 4,85 % |
| Kapitálové výdaje | 2 530 000 | 7 948 505 | + 5 418 505 | + 68,17 % |
| Příjmy celkem | 18 981 000 | 21 463 557 | + 2 482 557 | + 11,57 % |
| Výdaje celkem | 20 583 000 | 25 126 466 | + 4 543 466 | + 18,08 % |
| Saldo | -1 602 000 | -3 662 909 | - 2 060 909 |
| Rok: 2017 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 12 757 000 | 14 162 439 | + 1 405 439 | + 9,92 % |
| Nedaňové příjmy | 982 000 | 1 226 737 | + 244 737 | + 19,95 % |
| Kapitálové příjmy | 705 000 | 1 619 773 | + 914 773 | + 56,48 % |
| Přijaté transfery | 4 162 000 | 4 092 324 | - 69 676 | - 1,67 % |
| Běžné výdaje | 14 419 000 | 13 734 779 | - 684 221 | - 4,75 % |
| Kapitálové výdaje | 7 507 000 | 10 782 645 | + 3 275 645 | + 30,38 % |
| Příjmy celkem | 18 606 000 | 21 101 273 | + 2 495 273 | + 11,83 % |
| Výdaje celkem | 21 926 000 | 24 517 424 | + 2 591 424 | + 10,57 % |
| Saldo | -3 320 000 | -3 416 151 | - 96 151 |
| Rok: 2016 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 11 350 000 | 13 429 260 | + 2 079 260 | + 15,48 % |
| Nedaňové příjmy | 963 000 | 1 541 696 | + 578 696 | + 37,54 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 1 482 323 | + 1 482 323 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 345 000 | 8 110 638 | + 7 765 638 | + 95,75 % |
| Běžné výdaje | 10 708 000 | 11 917 678 | + 1 209 678 | + 10,15 % |
| Kapitálové výdaje | 1 050 000 | 12 157 029 | + 11 107 029 | + 91,36 % |
| Příjmy celkem | 12 658 000 | 24 563 916 | + 11 905 916 | + 48,47 % |
| Výdaje celkem | 11 758 000 | 24 074 707 | + 12 316 707 | + 51,16 % |
| Saldo | 900 000 | 489 210 | - 410 790 |
| Rok: 2015 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 10 888 000 | 11 393 742 | + 505 742 | + 4,44 % |
| Nedaňové příjmy | 830 000 | 1 193 553 | + 363 553 | + 30,46 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 74 550 | + 74 550 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 330 000 | 2 732 606 | + 2 402 606 | + 87,92 % |
| Běžné výdaje | 10 538 000 | 10 585 593 | + 47 593 | + 0,45 % |
| Kapitálové výdaje | 550 000 | 2 761 935 | + 2 211 935 | + 80,09 % |
| Příjmy celkem | 12 048 000 | 15 394 451 | + 3 346 451 | + 21,74 % |
| Výdaje celkem | 11 088 000 | 13 347 528 | + 2 259 528 | + 16,93 % |
| Saldo | 960 000 | 2 046 923 | + 1 086 923 |
| Rok: 2014 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 10 335 000 | 11 233 256 | + 898 256 | + 8,00 % |
| Nedaňové příjmy | 758 000 | 1 441 468 | + 683 468 | + 47,41 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 138 674 | + 138 674 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 0 | 389 515 | + 389 515 | + 100,00 % |
| Běžné výdaje | 8 951 000 | 7 939 962 | - 1 011 038 | - 11,30 % |
| Kapitálové výdaje | 1 192 000 | 2 052 857 | + 860 857 | + 41,93 % |
| Příjmy celkem | 11 093 000 | 13 202 913 | + 2 109 913 | + 15,98 % |
| Výdaje celkem | 10 143 000 | 9 992 819 | - 150 181 | - 1,48 % |
| Saldo | 950 000 | 3 210 093 | + 2 260 093 |
| Rok: 2013 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 9 467 000 | 9 499 520 | + 32 520 | + 0,34 % |
| Nedaňové příjmy | 841 000 | 989 487 | + 148 487 | + 15,01 % |
| Kapitálové příjmy | 150 000 | 191 281 | + 41 281 | + 21,58 % |
| Přijaté transfery | 0 | 368 102 | + 368 102 | + 100,00 % |
| Běžné výdaje | 7 624 000 | 7 861 872 | + 237 872 | + 3,03 % |
| Kapitálové výdaje | 1 276 000 | 6 105 621 | + 4 829 621 | + 79,10 % |
| Příjmy celkem | 10 458 000 | 11 048 390 | + 590 390 | + 5,34 % |
| Výdaje celkem | 8 900 000 | 13 967 494 | + 5 067 494 | + 36,28 % |
| Saldo | 1 558 000 | -2 919 104 | - 4 477 104 |
| Rok: 2012 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 7 633 000 | 7 715 494 | + 82 494 | + 1,07 % |
| Nedaňové příjmy | 543 000 | 708 189 | + 165 189 | + 23,33 % |
| Kapitálové příjmy | 500 000 | 301 460 | - 198 540 | - 39,71 % |
| Přijaté transfery | 0 | 292 401 | + 292 401 | + 100,00 % |
| Běžné výdaje | 7 322 000 | 7 260 091 | - 61 909 | - 0,85 % |
| Kapitálové výdaje | 200 000 | 5 024 189 | + 4 824 189 | + 96,02 % |
| Příjmy celkem | 8 676 000 | 9 017 544 | + 341 544 | + 3,79 % |
| Výdaje celkem | 7 522 000 | 12 284 280 | + 4 762 280 | + 38,77 % |
| Saldo | 1 154 000 | -3 266 736 | - 4 420 736 |
| Rok: 2011 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 8 494 000 | 7 086 990 | - 1 407 010 | - 16,56 % |
| Nedaňové příjmy | 503 000 | 661 260 | + 158 260 | + 23,93 % |
| Kapitálové příjmy | 75 000 | 331 100 | + 256 100 | + 77,35 % |
| Přijaté transfery | 0 | 266 782 | + 266 782 | + 100,00 % |
| Běžné výdaje | 7 016 000 | 5 600 307 | - 1 415 693 | - 20,18 % |
| Kapitálové výdaje | 643 000 | 1 529 626 | + 886 626 | + 57,96 % |
| Příjmy celkem | 9 072 000 | 8 346 132 | - 725 868 | - 8,00 % |
| Výdaje celkem | 7 659 000 | 7 129 933 | - 529 067 | - 6,91 % |
| Saldo | 1 413 000 | 1 216 199 | - 196 801 |
| Rok: 2010 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 5 685 000 | 8 869 430 | + 3 184 430 | + 35,90 % |
| Nedaňové příjmy | 397 000 | 266 070 | - 130 930 | - 32,98 % |
| Kapitálové příjmy | 180 000 | 145 130 | - 34 870 | - 19,37 % |
| Přijaté transfery | 200 000 | 524 450 | + 324 450 | + 61,86 % |
| Běžné výdaje | 6 360 400 | 6 836 890 | + 476 490 | + 6,97 % |
| Kapitálové výdaje | 101 600 | 11 200 | - 90 400 | - 88,98 % |
| Příjmy celkem | 6 462 000 | 9 805 080 | + 3 343 080 | + 34,10 % |
| Výdaje celkem | 6 462 000 | 6 848 090 | + 386 090 | + 5,64 % |
| Saldo | 0 | 2 956 990 | + 2 956 990 |
| Třída | Průměrný rozdíl % | R > S | R = S | R < S |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 11,27 % | 2x | 0x | 12x |
| Nedaňové příjmy | 27,88 % | 2x | 0x | 12x |
| Kapitálové příjmy | 69,01 % | 4x | 1x | 9x |
| Přijaté transfery | 68,41 % | 1x | 0x | 13x |
| Běžné výdaje | 7,18 % | 7x | 0x | 7x |
| Kapitálové výdaje | 59,99 % | 2x | 0x | 12x |
| Příjmy celkem | 18,77 % | 1x | 0x | 13x |
| Výdaje celkem | 18,89 % | 3x | 0x | 11x |