| Rok: 2023 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 27 016 500 | 31 187 691 | + 4 171 191 | + 13,37 % |
| Nedaňové příjmy | 706 200 | 1 169 160 | + 462 960 | + 39,60 % |
| Kapitálové příjmy | 20 000 | 7 600 | - 12 400 | - 62,00 % |
| Přijaté transfery | 710 500 | 1 496 233 | + 785 733 | + 52,51 % |
| Běžné výdaje | 42 678 200 | 14 201 828 | - 28 476 372 | - 66,72 % |
| Kapitálové výdaje | 15 775 000 | 13 425 856 | - 2 349 144 | - 14,89 % |
| Příjmy celkem | 28 453 200 | 33 860 684 | + 5 407 484 | + 15,97 % |
| Výdaje celkem | 58 453 200 | 27 627 684 | - 30 825 516 | - 52,74 % |
| Saldo | -30 000 000 | 6 233 000 | + 36 233 000 |
| Rok: 2022 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 23 771 500 | 34 887 125 | + 11 115 625 | + 31,86 % |
| Nedaňové příjmy | 631 200 | 650 228 | + 19 028 | + 2,93 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 20 840 | + 20 840 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 180 000 | 317 073 | + 137 073 | + 43,23 % |
| Běžné výdaje | 27 455 700 | 16 965 687 | - 10 490 013 | - 38,21 % |
| Kapitálové výdaje | 18 655 000 | 16 022 584 | - 2 632 416 | - 14,11 % |
| Příjmy celkem | 24 582 700 | 35 875 266 | + 11 292 566 | + 31,48 % |
| Výdaje celkem | 46 110 700 | 32 988 271 | - 13 122 429 | - 28,46 % |
| Saldo | -21 528 000 | 2 886 995 | + 24 414 995 |
| Rok: 2021 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 21 219 500 | 29 007 405 | + 7 787 905 | + 26,85 % |
| Nedaňové příjmy | 611 200 | 765 703 | + 154 503 | + 20,18 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 4 580 000 | 8 972 610 | + 4 392 610 | + 48,96 % |
| Běžné výdaje | 21 396 700 | 10 737 257 | - 10 659 443 | - 49,82 % |
| Kapitálové výdaje | 14 510 000 | 9 377 246 | - 5 132 754 | - 35,37 % |
| Příjmy celkem | 26 410 700 | 38 745 718 | + 12 335 018 | + 31,84 % |
| Výdaje celkem | 35 906 700 | 20 114 503 | - 15 792 197 | - 43,98 % |
| Saldo | -9 496 000 | 18 631 215 | + 28 127 215 |
| Rok: 2020 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 17 644 500 | 17 663 392 | + 18 892 | + 0,11 % |
| Nedaňové příjmy | 609 200 | 572 339 | - 36 861 | - 6,05 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 203 500 | 1 409 211 | + 1 205 711 | + 85,56 % |
| Běžné výdaje | 17 028 200 | 9 731 898 | - 7 296 302 | - 42,85 % |
| Kapitálové výdaje | 13 925 000 | 9 529 085 | - 4 395 915 | - 31,57 % |
| Příjmy celkem | 18 457 200 | 19 644 943 | + 1 187 743 | + 6,05 % |
| Výdaje celkem | 30 953 200 | 19 260 984 | - 11 692 216 | - 37,77 % |
| Saldo | -12 496 000 | 383 959 | + 12 879 959 |
| Rok: 2019 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 11 293 500 | 15 116 271 | + 3 822 771 | + 25,29 % |
| Nedaňové příjmy | 719 200 | 1 161 305 | + 442 105 | + 38,07 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 7 980 | + 7 980 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 5 567 600 | 6 387 617 | + 820 017 | + 12,84 % |
| Běžné výdaje | 14 686 300 | 10 742 996 | - 3 943 304 | - 26,85 % |
| Kapitálové výdaje | 11 310 000 | 8 623 032 | - 2 686 968 | - 23,76 % |
| Příjmy celkem | 17 580 300 | 22 673 172 | + 5 092 872 | + 22,46 % |
| Výdaje celkem | 25 996 300 | 19 366 029 | - 6 630 271 | - 25,50 % |
| Saldo | -8 416 000 | 3 307 144 | + 11 723 144 |
| Rok: 2018 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 11 063 500 | 16 833 021 | + 5 769 521 | + 34,28 % |
| Nedaňové příjmy | 567 200 | 855 855 | + 288 655 | + 33,73 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 71 500 | + 71 500 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 867 600 | 1 308 376 | + 440 776 | + 33,69 % |
| Běžné výdaje | 12 359 600 | 9 350 447 | - 3 009 153 | - 24,35 % |
| Kapitálové výdaje | 1 900 000 | 1 609 285 | - 290 715 | - 15,30 % |
| Příjmy celkem | 12 498 300 | 19 068 751 | + 6 570 451 | + 34,46 % |
| Výdaje celkem | 14 259 600 | 10 959 732 | - 3 299 868 | - 23,14 % |
| Saldo | -1 761 300 | 8 109 020 | + 9 870 320 |
| Rok: 2017 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 10 643 500 | 12 918 352 | + 2 274 852 | + 17,61 % |
| Nedaňové příjmy | 452 200 | 758 454 | + 306 254 | + 40,38 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 2 460 | + 2 460 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 824 800 | 1 431 629 | + 606 829 | + 42,39 % |
| Běžné výdaje | 9 166 000 | 8 681 871 | - 484 129 | - 5,28 % |
| Kapitálové výdaje | 5 122 500 | 4 655 817 | - 466 683 | - 9,11 % |
| Příjmy celkem | 11 920 500 | 15 110 895 | + 3 190 395 | + 21,11 % |
| Výdaje celkem | 14 288 500 | 13 337 688 | - 950 812 | - 6,65 % |
| Saldo | -2 368 000 | 1 773 207 | + 4 141 207 |
| Rok: 2016 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 8 858 000 | 10 474 588 | + 1 616 588 | + 15,43 % |
| Nedaňové příjmy | 1 141 000 | 953 031 | - 187 969 | - 16,47 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 148 000 | 590 790 | + 442 790 | + 74,95 % |
| Běžné výdaje | 8 765 000 | 7 118 861 | - 1 646 139 | - 18,78 % |
| Kapitálové výdaje | 1 750 000 | 793 098 | - 956 902 | - 54,68 % |
| Příjmy celkem | 10 147 000 | 12 018 409 | + 1 871 409 | + 15,57 % |
| Výdaje celkem | 10 515 000 | 7 911 959 | - 2 603 041 | - 24,76 % |
| Saldo | -368 000 | 4 106 450 | + 4 474 450 |
| Rok: 2015 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 8 308 000 | 9 475 306 | + 1 167 306 | + 12,32 % |
| Nedaňové příjmy | 1 120 900 | 1 343 160 | + 222 260 | + 16,55 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 2 300 | + 2 300 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 137 000 | 378 051 | + 241 051 | + 63,76 % |
| Běžné výdaje | 6 457 900 | 6 690 737 | + 232 837 | + 3,48 % |
| Kapitálové výdaje | 3 980 000 | 5 156 828 | + 1 176 828 | + 22,82 % |
| Příjmy celkem | 9 565 900 | 11 198 818 | + 1 632 918 | + 14,58 % |
| Výdaje celkem | 10 437 900 | 11 847 565 | + 1 409 665 | + 11,90 % |
| Saldo | -872 000 | -648 748 | + 223 252 |
| Rok: 2014 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 7 918 000 | 9 335 345 | + 1 417 345 | + 15,18 % |
| Nedaňové příjmy | 1 072 900 | 1 180 627 | + 107 727 | + 9,12 % |
| Kapitálové příjmy | 300 000 | 121 995 | - 178 005 | - 59,34 % |
| Přijaté transfery | 2 074 000 | 6 823 129 | + 4 749 129 | + 69,60 % |
| Běžné výdaje | 8 800 900 | 8 523 710 | - 277 190 | - 3,15 % |
| Kapitálové výdaje | 940 000 | 6 425 514 | + 5 485 514 | + 85,37 % |
| Příjmy celkem | 11 364 900 | 17 461 096 | + 6 096 196 | + 34,91 % |
| Výdaje celkem | 9 740 900 | 14 949 225 | + 5 208 325 | + 34,84 % |
| Saldo | 1 624 000 | 2 511 871 | + 887 871 |
| Rok: 2013 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 7 913 000 | 8 971 456 | + 1 058 456 | + 11,80 % |
| Nedaňové příjmy | 1 192 900 | 1 133 077 | - 59 824 | - 5,01 % |
| Kapitálové příjmy | 300 000 | 300 000 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 8 392 000 | 6 801 166 | - 1 590 834 | - 18,96 % |
| Běžné výdaje | 6 625 100 | 9 547 426 | + 2 922 326 | + 30,61 % |
| Kapitálové výdaje | 11 715 000 | 11 283 535 | - 431 465 | - 3,68 % |
| Příjmy celkem | 17 797 900 | 17 205 698 | - 592 202 | - 3,33 % |
| Výdaje celkem | 18 340 100 | 20 830 961 | + 2 490 861 | + 11,96 % |
| Saldo | -542 200 | -3 625 263 | - 3 083 063 |
| Rok: 2012 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 6 325 000 | 6 746 784 | + 421 784 | + 6,25 % |
| Nedaňové příjmy | 1 043 900 | 1 375 967 | + 332 067 | + 24,13 % |
| Kapitálové příjmy | 3 192 000 | 3 193 350 | + 1 350 | + 0,04 % |
| Přijaté transfery | 2 687 000 | 2 765 737 | + 78 737 | + 2,85 % |
| Běžné výdaje | 6 129 800 | 8 255 487 | + 2 125 687 | + 25,75 % |
| Kapitálové výdaje | 3 983 000 | 1 377 571 | - 2 605 429 | - 65,41 % |
| Příjmy celkem | 13 247 900 | 14 081 838 | + 833 938 | + 5,92 % |
| Výdaje celkem | 10 112 800 | 9 633 058 | - 479 742 | - 4,74 % |
| Saldo | 3 135 100 | 4 448 780 | + 1 313 680 |
| Rok: 2011 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 6 240 000 | 6 668 159 | + 428 159 | + 6,42 % |
| Nedaňové příjmy | 853 900 | 1 415 045 | + 561 145 | + 39,66 % |
| Kapitálové příjmy | 1 098 000 | 0 | - 1 098 000 | - 100,00 % |
| Přijaté transfery | 3 705 000 | 6 416 527 | + 2 711 527 | + 42,26 % |
| Běžné výdaje | 5 534 500 | 6 121 162 | + 586 662 | + 9,58 % |
| Kapitálové výdaje | 5 664 000 | 11 318 630 | + 5 654 630 | + 49,96 % |
| Příjmy celkem | 11 896 900 | 14 499 731 | + 2 602 831 | + 17,95 % |
| Výdaje celkem | 11 198 500 | 17 439 792 | + 6 241 292 | + 35,79 % |
| Saldo | 698 400 | -2 940 062 | - 3 638 462 |
| Rok: 2010 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 6 318 000 | 6 216 470 | - 101 530 | - 1,61 % |
| Nedaňové příjmy | 849 100 | 2 200 190 | + 1 351 090 | + 61,41 % |
| Kapitálové příjmy | 500 000 | 80 300 | - 419 700 | - 83,94 % |
| Přijaté transfery | 552 000 | 5 041 450 | + 4 489 450 | + 89,05 % |
| Běžné výdaje | 7 174 300 | 5 693 740 | - 1 480 560 | - 20,64 % |
| Kapitálové výdaje | 10 295 000 | 10 394 480 | + 99 480 | + 0,96 % |
| Příjmy celkem | 8 219 100 | 13 538 410 | + 5 319 310 | + 39,29 % |
| Výdaje celkem | 17 469 300 | 16 088 220 | - 1 381 080 | - 7,91 % |
| Saldo | -9 250 200 | -2 549 810 | + 6 700 390 |
| Třída | Průměrný rozdíl % | R > S | R = S | R < S |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 15,60 % | 1x | 0x | 13x |
| Nedaňové příjmy | 25,23 % | 3x | 0x | 11x |
| Kapitálové příjmy | 57,52 % | 4x | 4x | 6x |
| Přijaté transfery | 48,61 % | 1x | 0x | 13x |
| Běžné výdaje | 26,15 % | 10x | 0x | 4x |
| Kapitálové výdaje | 30,50 % | 10x | 0x | 4x |
| Příjmy celkem | 21,07 % | 1x | 0x | 13x |
| Výdaje celkem | 25,01 % | 10x | 0x | 4x |